Wycena urządzeń

Skorzystaj z prostego konfiguratora do ustalenia potrzebnych Ci urządzeń.

Bezpłatna konsultacja

Zamów bezpłatną konsultację. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Zamów

Sklep internetowy

Przejdź

O AQUAFULL

Rozwój nauki i technologii, poszerzanie metod badawczych i oddziaływania wody na ludzi, zwierzęta, rośliny i całe otaczające nas środowisko organizmy żywe i środowisko zdecydowanie wpływają na postrzeganie i podejmowanie takich działań jak montaż instalacji systemów uzdatniania wody. Nasza firma czerpie z najnowszych badań i postępuje zgodnie z najwyższymi standardami, aby ten proces, jak i potrzebna renowacja instalacji systemów uzdatniania wody, przebiegały sprawnie oraz z największą troską o zdrowie i życie człowieka oraz dobro środowiska naturalnego.

Służymy pomocą naszym Klientom

Dzięki naszej pomocy uzdatnianie wody okaże się efektywne, a przywracanie jej parametrów pozwalających na spożycie oraz użytkowanie - zakończy się pełnym sukcesem. W odpowiedni sposób usuwamy z wody patogeny chorobotwórcze, by jednocześnie nadać jej pożądanych walorów smakowych.

Oferowany przez nas system uzdatniania wód studziennych, ściekowych czy opadowych pozwoli na przywrócenie odpowiednich parametrów jakościowych w celu bezpiecznego użytkowania, bez jakichkolwiek skutków ubocznych, które wiązałyby się z negatywnym wpływem na środowisko.

Specjalistyczne działania

Montaż odpowiednich urządzeń przez naszą firmę pozwoli na szybkie uzdatnienie wody i uzyskanie jej prawidłowych parametrów oraz dostosowanie ich do potrzeb każdego użytkownika. Ponadto monitorowanie tych parametrów stanowi bardzo waży element procesu powiązanego z przygotowaniem wody do systematycznego używania oraz jej sprawną dostawę.

Zakres naszych działań uzależniony jest od ilości oraz skali parametrów podlegającym badaniom, dla których doszło do przekroczenia norm.

Profesjonalna analiza wody to podstawa, by określić zakres i rodzaj metody jej oczyszczania, a także zaplanować montaż systemów uzdatniania oraz w przyszłości podjąć skuteczne metody konserwacji, jak odpowiednia renowacja pozwalająca na zachowanie wszystkich pożądanych właściwości urządzeń i środków czyszczących.

System uzdatniania wody opiera się na kilku technologiach. Może być to dobrze znana filtracja mechaniczna. Popularne jest również również uzdatnianie za pomocą sygnału elektrycznego czy zmiękczanie. Bardzo praktyczną metodą pozostaje wciąż odżelazianie oraz odmanganianie. Systemy uzdatniania wody przewidują oczywiście również filtrację węglem aktywnym czy demineralizację. Przewidywana jest także korekta wody odpowiednimi, przyjaznymi dla człowieka i środowiska środkami chemicznymi.

Nasze doświadczenie

Nasza firma specjalizuje się w instalacji niezbędnych systemów na potrzeb osób prywatnych, przemysłu, technologii basenowej oraz fontannowej czy basenowej.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w takich procesach jak montaż oraz renowacja systemów uzdatniania wody na różnych obszarach. Przygotowujemy także niezbędne projekty dla wielu firm budowlanych. Posiadamy istotne certyfikaty oraz referencje świadczące o tym, że naszą pracę wykonujemy na najwyższym poziomie, w trosce o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Oferujemy również praktyczne serwisy gwarancyjne, a także te pogwarancyjne.

AQUAFULL - uzdatnianie wody

AQUAFULL
Jakub Szczawiński

Natolin 27
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel: 575 000 874
szczawinskijakub@gmail.com
NIP 948 249 99 29

Zamów serwis

Wezwij serwis do swojego domu.

Zamów